خدمت طراحی پرایمر و پروب دنازیست

محققین دنازیست با سال‌ها تجربه موفق در زمینه طراحی پرایمر و پروب آماده ارائه تجارب خود در قالب خدمات طراحی پرایمر و پروب به پژوهشگران گرامی هستند.

در واکنش های مختلف تکثیر یا پلی مریزاسیون DNA از جمله PCR، qPCR، RT-qPCR، و isothermal amplification از پرایمر و پروب استفاده می‌شود. طراحی دقیق و هدفمند پرایمر می‌تواند تعیین کننده ویژگی، حساسیت، و کارآیی واکنش باشد و لذا در موفقیت آزمایش‌های مبتنی بر پلیمریزاسیون تاثیر بسزایی داشته باشد. برای طراحی دقیق پرایمر و پروب لازم است هدف آزمایش، نوع مولکول هدف و فراوانی آن در نمونه مورد مطالعه، نوع واکنش پلی مریزاسیون مد نظر، و دقت مورد نیاز گزارش نهایی همگی در نظر گرفته شوند. بدین منظور لازم است از وب‌سایت‌های متعدد و نرم افزارهای متناسب برای طراحی بهره برد.
محققین این شرکت با سال‌ها تجربه موفق در این زمینه می‌توانند خدمات طراحی پرایمر و پروب را طوری انجام دهند که سریع‌تر به پاسخ موفق و اختصاصی در آزمایشگاه منجر شود و لذا از صرف وقت طولانی و هزینه گزاف اجنتاب شود.

بعضی از نکاتی که در طراحی ما مورد توجه خاص می باشند عبارتند از:

برای پر کردن فرم سفارش طراحی پرایمر، لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. (اگر حساب کاربری ندارید، یکی بسازید)

راهنمای سفارش طراحی پرایمر و پروب

  • در پایگاه داده NCBI‌ برای هر ژن، ژنوم، یا ترانسکریپت انواع مختلفی از سکانس‌ها وجود دارند. این که محقق با نحوه نامگذاری توالی‌ها آشنا باشد و بداند که کدام توالی هدف اصلی آزمایش می‌باشد بسیار حیاتی است.

  • در پایگاه داده NCBI، پیشوندهای _NC و _NG به توالی‌های ژنومیک ‌طبقه‌بندی شده و اصلاح شده اختصاص داده می‌شوند، در حالی که پیشوندهای _NW و _NT به توالی‌های ژنومیک تهیه شده به طور خودکار تعلق می‌گیرند. پیشوند _NM به توالی‌های ‌طبقه بندی شده و اصلاح شده mRNA‌ و پیشوند _XM به توالی‌های RNA تهیه شده به طور خودکار تعلق دارد. بنابراین اگر هدف آزمایش بررسی بیان یک ترانسکریپت باشد، توالی‌های با پیشوند _NM از اعتبار و صحت بیشتری نسبت به توالی های دارای پیشوند _XM خواهند بود. برای بررسی بیان یک ترانسکریپت هم چنین لازم است مشخص شود که در سلول یا بافت هدف، انواع مشابه و متفاوتی از یک نوع ترانسکریپت یا واریانت‌های اسپلایسینگ وجود دارند یا خیر. به علاوه آزمایش بایستی طوری طراحی شود که سودوژن‌های مشابه را تکثیر نکند.

  • هر سوال یا مشکلی داشتید، از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با دنازیست، با کارشناسان بخش فروش و پشتیبانی در میان بگذارید.